Лікувально - реабілітаційний центр

"Лікар  БАРТОШ"

+380 (50) 523-13-96

+380 (96) 428-25-50

Про метод лікування

метод лікаря БартошПостійний пошук нових підходів у лікуванні людей з незрозумілими для класичної медицини симптомами, при яких виявлялися неефективними традиційні методи лікування, був створений принципово новий метод лікування дисфункцій вегетативної нервової системи, опорно-рухового апарату і захворювань внутрішніх органів. Методика спрямована на усунення причин, що порушують роботу вегетативної нервової системи. Це дає можливість гармонізувати роботу всього організму. Причина, що викликає дисфункції в наявності осередків патологічної вегетативної імпульсації (ОПВІ), розташованих на різних ділянках тіла. Інтенсивне курсове і комплексний вплив на всі осередки патологічної вегетативної імпульсації дає можливість розсіяти патологічну енергію, що  міститься в цих осередках.

Багаторічний досвід роботи за цією методикою дозволяє говорити про синдром вегетативної дистонії (СВД) як про самостійну нозологічної форми, для якої знайдені ефективні прийоми розсіювання впливу, що призводять до ліквідації причини захворювання. Методика щадна, що не дає ускладнень і не має протипоказань і вікових обмежень. Є універсальною для лікування найрізноманітніших форм і симптомів вегетативних порушень.

Переваги методу лікаря Бартош.
Простота, досту
пність, висока клінічна ефективність, відсутність протипоказань, вікових обмежень і ускладнень - головні преваги методу. Метод виключає використання різних медикаментів, отже, їх придбання, як хворими, так і державою.

Виявлення
осередків патологічної вегетативної імпульсації, пізнання їх ролі та сутності, а також правил (механізму) впливу на них дає універсальний ключ для ефективного, патогенетичного лікування, дисфункцій вегетативної нервової системи у всіх її проявах.

Дисфункція вегетативної нервової системи стає нозологічною формою, а не синдромом.