Лікувально - реабілітаційний центр

"Лікар  БАРТОШ"

+380 (50) 523-13-96

+380 (96) 428-25-50

Бартош Ірина Петрівна

Бартош Ірина Петрівна, лікар - рефлексотерапевт, має вищу медичну освіту. Закінчила Буковинську медичну академію, і інтернатуру за фахом терапія в 1987р

Бартош Ірина Петрівна є фахівцем як в області медичних наук, так і нетрадиційної медицини, а саме: неврологія, рефлексотерапія, акупунктура, су-джок терапія, гомеопатія, мікрокінезітерапія, техніка миофасциального релізу і структурального баллансов (Anatomy Trains, James Earls)

Стаж її роботи бере початок з 1987р. За цей час кількість пацієнтів вже становить кілька тисяч чоловік.

Вона також володіє унікальними методами лікування, які використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, вегето-судинної дистонії, дитячого церебрального паралічу, родових травм у дітей.

Займаючись багато років лікарською практикою, в різноманітних напрямках медицини, Бартош І. П розробила авторські методики лікування та діагностики захворювань. Її Патент на винахід - лікування ДЦПвласні методи лікування виявилися ефективні при лікуванні вегето-судинної дистонії, опорно-рухового апарату, дитячого церебрального паралічу, родових травм у дітей і не має аналогів в Україні.

Бартош Ірина Петрівна має два патенти на винахід :
«Спосіб Відновлення порушеннях функцій організму шляхом нормалізації діяльності вегетатівної нервової системи», «Спосіб Лікування хворих дитячим церебральним паралічем»

Велику увагу вона приділяє питанням правильної постави, психології, психотерапії і має власні розробки в цій області.

Патент на винахід - лікування ВСДБартош Ірина Петрівна неодноразово брала участь в телепередачах таких як, "Український вимір" (Перший Національний канал), "Запитайте у лікаря" (Новий канал), "36,6" (канал КДР ТРК), "Ранок з Інтером" ( канал Інтер), "Країна порад" (канал Тоніс), "Провокатор" (канал ICTV), "Думка експерта" (канал UBR) та інших ...