Лікувально - реабілітаційний центр

"Лікар  БАРТОШ"

+380 (50) 523-13-96

+380 (96) 428-25-50

Лазукін Андрій Васильович

 

Лазукін Андрій Васильович, лікар-невролог, має вищу медичну освіту. У 2012 р закінчив вищий навчальний заклад «Київський медичний університет УАНМ» за спеціальністю «Лікарська справа» і отримав звання лікар-спеціаліст за спеціальністю неврологія.

         У 2005 р в навчальному центрі «Терра» закінчив курси за спеціальністю «масажист», а також брав участь у МАН (Мала Академія Наук, м. Київ) з доповіддю про зміни в м'язовій тканині, які виникають через неправильне сидіння за шкільною партою, у дітей і підлітків шкільного віку.

          У 2010 р пройшов повний курс за фахом: «ЛФК та масаж в системі реабілітації» для дітей і дорослих, на базі інституту підготовки кадрів промисловості України.

2011 - курси «Анатомічні Потяги» ("Anatomy Trains") Томаса Майерса, Техніки міофасціального релізу і структурного балансу (Anatomy Trains, James Earls).

2012р. - Закінчив два курси за методикою «Краніосакральна терапія»  

У 2014 р закінчив інтернатуру за спеціальністю неврологія, на базі національної медичної академії післядипломної освіти П.Л. Шупіка.

         Лазукін А.В. є фахівцем, як в області медичних наук, так і в галузі нетрадиційної медицини, а саме - акупунктура, міофасціальна терапія, краніосакральна терапія, гомеопатія. Особливу увагу приділяє лікуванню таких дитячих захворювань як дитячий церебральний параліч (ДЦП), дитяча гіперактивність, гідроцефалія та ін.

            Лазукін А.В. має два патенти на винаходи:

1. «Спосіб відновлення порушеннях функцій організму Шляхом нормалізації діяльності вегетативної нервової системи»

2. «Спосіб лікування хворих дитячим церебральним паралічем»

Володіє унікальною методикою лікування - «метод Доктора Бартош», який використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, вегето-судинної дистонії, дитячого церебрального паралічу, родових травм у дітей.

Представник династії лікарів «Доктор Бартош».

 

Контакти:

+380 (50) 51-51-911

+380 (63) 346-00-87