Лікувально - реабілітаційний центр

"Лікар  БАРТОШ"

+380 (50) 523-13-96

+380 (96) 428-25-50

Причини виникнення ДЦП

 Традиційно одними з основних причин виникнення ДЦПЛікування ДЦП , причини та методики у медицині вважають внутрішньоутробну інфекцію, генетичні аномалії розвитку. Я ж з практики бачу, а результати лікування це підтверджують, що причина ДЦП в спазмованих напружених м'язах, та виникненні в них міофасціальних утворень. Дуже мало уваги приділяється м'язам, а це 45% маси тіла.

Лікування ДЦП методом лікаря Бартош

Автор методу лікування ДЦП - лікар Бартош Лікар Бартош Ірина Петрівна - лікар невропатолог, рефлексотерапевт, автор методу лікування ДЦП.
Метод лікування може бути використаний для відновлення порушених функцій руху і розумових здібностей у хворих дитячим церебральним паралічем (ДЦП).
Раніше був відомий спосіб лікування ДЦП, по якому за рахунок нормалізації тонусу уражених м'язів, ліквідують функціональні блоки в міжхребцевих суглобах і міотендінози в паравертебральних м'язах.

Прийом у лікаря Бартош у Тернополі

З 21.09.2015 по 05.10.2015  ви маєте можливість записались на прийом та лікування до унікальних спеціалістів з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

Наші лікарі:

Бартош Ірина Петрівна (невролог, міотерапевт)

Лазукін Андрій Васильович (невролог, міотерапевт, краніосакральний терапевт)

Шафранов Вячеслав Вікторович (мікрокінезіотерапевт)

Лосик Людмила Петрівна (лікар ЛФК, краніосакральний терапевт)


Прийом буде проводитися за адресою: вул. Академіка Брюкнера 3.

Запис за телефонами:

(050) 523-13-96

(096) 428-25-50


Чекаємо на вас.

 

 

Лікування грижі диску

Грижа дискуПро що говорить вертебрологія - наука про хребет і його хвороби.
Остеохондроз хребта - поняття широке і перш за все стосується не стільки кісткових елементів, скільки міжхребцевих дисків. Диск - це функціональна одиниця, що з'єднує два тіла хребця між собою і утворює так званий хребетний руховий сегмент.

Зняти біль при грижі диску

Зняти біль при грижі дискуТрадиційно міжхребетні грижі лікують за допомогою мануальних технік чи операції. І той, і інший спосіб може дати ускладнення. Але, виявляється, від грижі диска можна позбутися без крові і складної корекції хребта. За допомогою авторського методу лікаря Бартош. Лікар невропатолог-рефлексотерапевт Ірина Бартош стверджує, що від всіх неприємностей, пов'язаних з міжхребцевої грижею, можна позбутися, знявши м'язові спазми.

Щоб м'язи відпочили.

Ірина СТОЛЯР. «Газета по-київські» № 7 від 21.02.2008р.

Перевантаження певних м'язів через однотипні рухи або сидіння в незручній позі аукається неприємними симптомами - м'язи «бунтують»

Наш недавній розповідь про зняття болю при міжхребцевої грижі за допомогою методики лікування вегетососудістоі дистонії БАРТОШ отримав багато відгуків читачів.

Частіше тисніть на больові точки

Рубрика "Здоров'я по-київськи"
метод лікаря БартошПричина багатьох захворювань - напруга в м'язах - знімається метод лікаря Бартош.
Ірина Петрівна приймає на Позняках. До неї ми і відправилися, щоб дізнатися, в чому ж суть сімейного ноу-хау.

Як ми висиджують свої хвороби

Вегетативна нервова система як автопілот організму

Вегетативна нервова система як автопілот організмуВегетативна нервова система - буквально це означає: рослинна - регулює роботу серця, печінки, легенів, інших внутрішніх органів, температурну середу всередині організму, тиск ... Одним словом, все те, що не управляється свідомістю. Вегетативна нервова система - свого роду автопілот, який дозволяє нам рухатися в автоматичному режимі. Організму це зручно. Але лише до тих пір, поки в системі не виявиться збій.

Багатолика дистонія

Лікар Бартош Болі в області серця, перепади тиску, хронічна втома - все це маски, під якими ховається вегето судинна дистонія ( ВСД ). Знешкодити її можна за допомогою точкового масажу.
 - Мова йде про міофасціальні ущільненнях - зміненої м'язової тканини (добре знайома масажистам, так як прощупується на тілі у вигляді вузликів. - Авт.)