Лікувально - реабілітаційний центр

"Лікар  БАРТОШ"

+380 (50) 523-13-96

+380 (96) 428-25-50

Лікування ДЦП методом лікаря Бартош

Автор методу лікування ДЦП - лікар Бартош Лікар Бартош Ірина Петрівна - лікар невропатолог, рефлексотерапевт, автор методу лікування ДЦП.
Метод лікування може бути використаний для відновлення порушених функцій руху і розумових здібностей у хворих дитячим церебральним паралічем (ДЦП).
Раніше був відомий спосіб лікування ДЦП, по якому за рахунок нормалізації тонусу уражених м'язів, ліквідують функціональні блоки в міжхребцевих суглобах і міотендінози в паравертебральних м'язах.

При лікування ДЦП методом доктора Бартош в м'язах і фасціях всього тіла пальпаторно виявляють утворення патологічної вегетативної імпульсації і методом ішемічної компресії впливають на ці утворення.
У результаті запропонованого методу лікування ДЦП здійснюється високоефективне лікування будь-яких дисфункцій вегетативної нервової системи, що у свою чергу створює умови для відновлення порушених функцій руху і розумових здібностей пацієнта.
Новим є використання методу ішемічної компресії для впливу на осередки патологічної вегетативної імпульсації в м'язах і фасціях пацієнта.
Лікування хворого починають після ретельного опитування хворого і вивчення анамнезу захворювання. При обстеженні проводять об'єктивно неврологічне та ортопедичне обстеження. При цьому звертають увагу на об'єм рухів у різних відділах хребта, суглобів, а також на статуру, ходу.
Особлива увага приділяється обмеженню в рухах а також зусиллям які прикладає хворий при виконанні цих рухів. Потім приступають до пальпаторного обстеження м'язів і фасцій з метою виявлення осередків патологічної вегетативної імпульсації (ОПВІ).
 
Лікування ДЦП методом лікаря Бартош проводять шляхом ішемічної компресії осередків патологічної вегетативної імпульсації. Курс лікування становить 8-12 процедур. Повторний курс лікування, якщо потрібно, проводяться через 2-3 місяці.