Лікувально - реабілітаційний центр

"Лікар  БАРТОШ"

+380 (50) 523-13-96

+380 (96) 428-25-50

Вегетативна нервова система як автопілот організму

Вегетативна нервова система як автопілот організмуВегетативна нервова система - буквально це означає: рослинна - регулює роботу серця, печінки, легенів, інших внутрішніх органів, температурну середу всередині організму, тиск ... Одним словом, все те, що не управляється свідомістю. Вегетативна нервова система - свого роду автопілот, який дозволяє нам рухатися в автоматичному режимі. Організму це зручно. Але лише до тих пір, поки в системі не виявиться збій.

Багатолика дистонія

Лікар Бартош Болі в області серця, перепади тиску, хронічна втома - все це маски, під якими ховається вегето судинна дистонія ( ВСД ). Знешкодити її можна за допомогою точкового масажу.
 - Мова йде про міофасціальні ущільненнях - зміненої м'язової тканини (добре знайома масажистам, так як прощупується на тілі у вигляді вузликів. - Авт.)

Що таке ВСД та лікування і причини

Що таке ВСД - лікування і причиниВСД або вегето-судинна дистонія - що це таке? Наскільки це небезпечно? Чому, якщо не знають що таке ВСД, то ставлять цей діагноз всім підряд? Чи можливо лікування ВСД?
Вегето-судинна дистонія - це порушення балансу і гармонії між симпатичною і парасимпатичною нервовою системою. За що відповідає вегетативна нервова система? За гомеостаз - сталість внутрішнього середовища, за ті функції організму, про яких ми не замислюємося, це наш «автопілот».